Aleksia, vajza simpatike e Niko Peleshit rrëfen se e mendon një të ardhme në politikë duke ecur kështu në hapat e babait të saj.

Siç ka treguar edhe më herët, ajo është një vajzë plot ambicie, e cila ka shkruar gjithashtu një libër me poezi dhe është shfaqur në kopertinën e një reviste italiane si modele.

Aleksia i është përgjigjur një pyetjeje në InstaStory, për planet e saj pas shkollës së mesme.

“Po studioj biznes digjital, dizajn dhe inovacion. Në të njëjtën kohë, do mundohem të nis biznesin tim online pasi shkolla ime të ndihmon të krijosh biznesin tënd ndërkohë që je duke studiuar. Pas studimeve, dua t’i futem politikës.”- ka treguar ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here