Për herë të parë ndarja e çmimeve Emmy u mbajt virtualisht, teksa VIP-at po e ndiqnin nga shtëpitë e tyre.

Jennifer Aniston spikati me look-un e saj mjaft elegant, kur u shfaq personalisht, në Staples Center në Los Anxhelos.

Aniston, e cila është nominuar për rolin e saj në “The Morning Show”, kishte veshur një fustan të zi nga John Galliano me bizhuteri të Christian Dior dhe taka Dior.

Shihni në fotogaleri se si janë veshur VIP-at

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here