Një çantë e braktisur  pranë zonës së “Vasil Shantos” ka alarmuar të gjithë banorët e zonës, të cilët kanë njoftuar policinë.

Media ka siguruar dhe pamjet, ku shihet se forcat e policisë kanë bërë rrethimin e zonës dhe kanë evakuuar banorët.

Nuk dihet ende nëse brenda çantës së braktisur ka ndonjë lëndë plasëse, apo sende të tjera. Për këtë po punohet nga forcat xheniere për të bërë shpërthim të kontrolluar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here